BJK – Kabataş Vakfı Özel Lisesi “Takuf’20″de…

BJK - Kabataş Vakfı Özel Lisesi "Takuf'20"de…
31 Ocak 2020

BJK – Kabataş Vakfı Özel Lisesi Forum – Münazara Kulübü olarak üyelerimizin toplum önünde fikirlerini aktarabilmesi, fikir oluşturmak için araştırma tekniklerini öğrenmesi, araştırmalarını belirli fikre dönüştürmesi, paydaşlarıyla fikirlerini tartışması ve ortak noktada buluşabilmesi; yerel, ulusal ve uluslararası sorunlara hakim olabilmesi ve bu sorunlara çözüm üretebilmesi gibi özellikleri kazandırmak için 10-13 Ocak 2020 tarihlerinde “TAKUF’20″ye (TED Atakent Okulları Ulusal Forumu) katıldık.

Forumda öğrencilerimiz, çeşitli komitelerde paydaşlarıyla görüş alışverişinde bulundular. Birlikte ortak metinlere imza attılar. Bazı öğrencilerimiz, forum organizasyonuna ilk kez katılmalarına rağmen okulumuzu başarıyla temsil ettiler. Öğrencilerimizi kutluyoruz.

Duyurular ve Haberler

İzot Evden Otizm Festivali İzot Evden Otizm Festivali 25 Mayıs 2020
İzot Evden Otizm Festivali

İZOT EVDEN OTİZM FESTİVALİ FİNAL GECESİ 22 Mayıs akşamı otizmli bireylerin performanslarıyla sona erdi. Geceye ünlü sanatçılar, müzisyenler, sporcular...

DEVAMINI OKU
11 Nisan 2020
İnternet Kaynakları Yüklendi!

Uzaktan eğitim süreci boyunca eğitim-öğretim faaliyetlerinize destek olabilmesi için eğitim departmanımız tarafından önerilen kaynaklar yüklendi. Bulunduğunuz kademeye tıklayarak açılan...

DEVAMINI OKU
11 Nisan 2020
Haftalık Ders Planları Yüklendi!

23-30 Mart arası işlenecek olan dersler için hazırlanan ders planları sisteme yüklendi. Bulunduğunuz kademeye tıklayarak açılan sayfadan indirebilirsiniz.

DEVAMINI OKU