BJK KABATAŞ VAKFI ÖZEL OKULLARI GENÇ YETENEKLERİ EĞİTİM BURSUYLA DESTEKLİYOR

BJK Kabataş Vakfı Özel Okulları olarak, güçlü akademik yapımız ve yenilikçi  öğretim programlarımızla eğitim dünyasında yarattığımız farklılığa ek olarak hedeflerine ulaşmak, ideallerini gerçekleştirmek isteyen yetenekli öğrencilere yeni burs imkânları sunuyoruz.

“İnanın çocuklar” parolasıyla başlattığımız eğitim yolculuğumuza katılmak isteyen yeni yol arkadaşlarımıza “Yetenek gelecektir” sloganıyla kapılarımızı açıyoruz. Spordan sanata, bilimden teknolojiye birçok alanda yetenekli öğrencilerin başvurularının değerlendirileceği okula kabul sistemiyle ülkenin geleceğine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Genç yetenekleri keşfetmek ve desteklemek amacıyla başlatılan yetenek bursu projesine başvurmak ve detaylı bilgi edinmek için bjkkabatasvakfiokullari.k12.tr adresinden veya

 0 216 326 19 03 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Açıklamalar:

  • Burs başvuruları   18 Nisan – 10 Mayıs  tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Aday öğrenci başvurusunu web sitemiz üzerinden başvuru formumuz aracılığıyla veya yetenekbursu@bjkkabatasvakfiokullari.k12.tr adresine yeteneğini belgeleyen veya sergileyen her türlü dokümanı göndererek gerçekleştirebilir. (Video, fotoğraf, yazı, referans mektubu, sertifika, başarı belgesi, sınav sonuç belgesi vb.)
  • Özel veya devlet konservatuarlarına, BİLSEM veya dengi kurumlara, spor veya sanat eğitimi veren okul veya kurslara kayıtlı olan yeteneği ve çalışmaları kişi veya kurumlarca tescillenmiş öğrenciler ile bilim veya teknoloji alanında çalışmalar yapan, yarışmalara katılan, derece alan öğrenciler başvurabilir.
  • İlkokul, ortaokul ve lise kademelerinde başvurular kabul edilecektir. Bu başvurular okul tarafından oluşturulan Yetenek Bursu Komisyonuna sunulacaktır.
  • Burs başvurularının sonucu okul yönetimi tarafından kazanan öğrencilere bireysel olarak bildirilecektir.
  • Yetenek Bursumuz başka hiçbir burs ile birleştirilemez.

Başvuru Formumuza Ulaşmak İçin Tıklayınız